BeachBody-21-Day-Fix-Cover
شناسه خبر: 2617
بازدید: 436

فیلم آموزشی BeachBody 21 Day Fix در واقع دوره مقدماتی و ابتدایی فیلم آموزشی BeachBody 21 Day Fix Extreme می باشد که هر دو این دوره های آموزشی توسط شرکت مطرح BeachBody ساخته شده است. مربی هر دو دوره Autumn Calabrese می باشد و تمامی آنچه را که شما نیاز دارید تا بتوانید اندامی مناسب و سالم داشته باشید را در طی این دو دوره به شما آموزش می دهد. دوره آموزشی BeachBody 21 Day Fix یک دوره مبتنی بر رژیم های غذایی معمول نیست. بلکه دقیقا برعکس است و شما می توانید با انجام حرکات ورزشی و استفاده از برنامه زمان بندی شده در ظرف مدت 21 روز خود را به وضعیت ایده آل برسانید.

Beachbody 21 Day Fix

سایر توضیحات : دوره آموزشی BeachBody 21 Day Fix وقت زیادی در روز از شما نخواهد گرفت و تنها 30 دقیقه زمان در هر روز کافی است تا شما بتوانید با استفاده از برنامه های غذایی و تمرینی موجود در آن وزن خود را کاهش دهید. شما در هر سطحی که باشید می توانید تا از این دوره استفاده کنید و نتیجه آن را نیز ببینید.

مطلب مرتبط: فیلم ورزشی BeachBody 21 Day Fix Extreme

21-day-fix-image

رسیدن به وزن ایده آل در 21 روز ، استفاده بهینه از وقت ، استفاده هم زمان از رژیم و تمرینات ورزشی ، تمرینات بصورت گام به گام و کاملا علمی از ویژگی های این دوره آموزشی می باشد.

کار بر روی تمام بدن ، کار بر روی قسمت بالا تنه ، کار بر روی قسمت پایین تنه ، تمرینات پیلاتز ، تمرینات هوازی و تمرینات یوگا 6 مرحله اساسی موجود در این دوره آموزشی می باشد.

کیفیت ویدیوها اورجینال و با رزولوشن 640*360 می باشند. (حجم فایل : 2.4 گیگ)

دانلود BeachBody 21 Day Fix

به دلیل حجم های بالای فیلم های آموزشی امکان ارسال بر روی فلش مموری و دی وی دی نیز وجود دارد
برای سفارش روی فلش مموری 32 گیگ اینجا کلیک کنید
برای سفارش روی فلش مموری 64 گیگ اینجا کلیک کنید
برای سفارش روی فلش مموری 128 گیگ اینجا کلیک کنید
برای سفارش روی دی وی دی اینجا کلیک کنید.

دانلود فیلم ورزشی BeachBody 21 Day Fix
5.0 از 1 رای
دانلود فیلم ورزشی BeachBody 21 Day Fix