فیلم ورزشی Body Beast Workout
شناسه پست: 2876
بازدید: 1203

فیلم آموزشی Body Beast Workout آموزش بدنسازی حرفه ای ارائه ای از BeachBody می باشد . عزیزانی که علاقه مندید تا بدنی آماده و اندامی زیبا در اختیار داشته باشید می توانید با تماشای این فیلم آموزشی به بهترین نحو ممکن عضلات خود را آماده کار کردن بکنید . شما با استفاده از آموزش های این فیلم و انجام صحیح حرکات به راحتی می توانید بدن خود را در حالتی قرار دهید که عضلاتی زیبا به همراه عضلات قوی در اختیار داشته باشید .

پیج اینستاگرام ایران فیت کلاب

instagram

بدنسازان حرفها و افرادی که به طور جدید در فکر ورزش بدنسازی می باشند به اهمیت انجام دادن درست حرکات پی برده اند . شما با انجام صحیح حرکات در بازه زمانی معین میتوانید خود را در معرض دید همه قرار دهید و بدن خود را به حالتی برسانید که تمامی مردم از دیدن آن لذت ببرند . شما با توجه به این حرکات درست باید نتیجه گیری درستی از امر ورزش پیدا کنید. استفاده از داروهای نیروزا و تقویتی غیر مفید تنها میتواند برای شما آسیبهای جدی فراهم کند و شما را در معرض خطر قرار د هد . با تماشای این فیلم آموزش بدنسازی حرفه ای  تجربه جدید از ورزش حرفه ای را با استفاده از مربیان با تجربه پیگیری کنید .

آموزش اصولی برای قوی کردن بدن، استفاده از  اساتید مجرب، بهره گیری از لوازم ورزشی حرفه ای برای رسیدن به درجات درست ، توجه به نکات مختلف حرفه ای بدن و وجود برنامه های مناسب تمرینی از ویژگی های این دوره به شمار می آید.

کیفیت این مجموعه اورجینال و رزولوشن 400*640 با فرمت MP4 می باشد (حجم فایل:  4 گیگ)

برای دانلود رایگان این مجموعه کلیک کنید

به دلیل حجم های بالای فیلم های آموزشی امکان ارسال بر روی فلش مموری و دی وی دی نیز وجود دارد
برای سفارش روی فلش مموری 32 گیگ اینجا کلیک کنید
برای سفارش روی فلش مموری 64 گیگ اینجا کلیک کنید
برای سفارش روی فلش مموری 128 گیگ اینجا کلیک کنید
برای سفارش روی دی وی دی اینجا کلیک کنید.