کسب درآمد
شناسه پست: 2522
بازدید: 1027

معرفی

ایران فیت کلاب دات آی آر سامانه ای است که با گردهم آوری بهترین مربیان و متخصصین تغذیه کشور به منظور ارائه برنامه های ورزشی و رژیم غذایی بصورت غیر حضوری به متقاضیان ایجاد گردیده است.

3 مدل کسب درآمد همراه قوانین و شرایط همکاری

 1.  مربیانی که در هر یک از رشته های ورزشی تخصص دارند ، می توانند پس از عضویت در سایت، با ارائه برنامه های ورزشی و رژیمی مناسب هر متقاضی به همراه ویدیوهای مربوط به تمرینات به متقاضیان ، کسب درآمد کنند.

  توجه داشته باشید پس از ثبت نام، برای عضویت در سایت می بایست مدارک مربیگری و عکس کارت ملی خودتون را برای ادمین سایت ارسال کرده و پس از بررسی حساب شما در سایت فعال می شود.
  همچنین می توانید در صورت تمایل برای معرفی خود غیر از اطلاعاتی که در پروفایل شخصی خود قرار داده اید، ویدیویی کوتاه تهیه کرده و در آن به معرفی کامل خود بپردازید و  از تمریناتتان فیلم بگیرید و این ویدیو را به عنوان دمو در صفحه شخصی خود قرار دهید.
  در صورتیکه کاربر شما در مورد برنامه های ورزشی و رژیم غذایی از طریق تیکت سوالی ارسال کرد، شما موظف هستید در اسرع وقت پاسخگوی این تیکت باشید.
  قیمت گذاری:
  مبلغ مورد نظر برای ارائه هر برنامه ورزشی و رژیم غذایی یک ماهه ، توسط مربی ( با در نظر گرفتن سابقه حرفه ای، مدارک و عناوین ورزشی و … ) تعیین می گردد و سهم ایران فیت کلاب از فروش 20 درصد مبلغ فروش میباشد.

  شرایط ارائه برنامه:

  1.1 در ابتدا اطلاعات فیزیکی متقاضی پرسیده شود و با توجه به نیاز وی همچنین بر اساس امکانات ورزشی و شرایط متقاضی برنامه ورزشی و غذایی مختص به وی طراحی و ارائه شود.
  1.2 مربیان می بایست مجموعه ویدیوهای کوتاه چند دقیقه ای از حرکات مختلف آماده کرده باشند تا همراه با برنامه ورزشی و با توجه به نیاز متقاضی به وی ارائه گردد.
  تذکر: در تهیه فیلمهای آموزشی توجه داشته باشید که از پوشش و حجاب مناسب استفاده شود.
  1.3 مدت زمان دوره ها برای ارائه برنامه ورزشی و غذایی یک ماهه و سه روز در هفته (12 جلسه) در نظر گرفته شده است و مربی موظف است در این طی این 1 ماه متقاضی را از طریق تلگرام ، واتزاپ یا تماس تلفنی پشتیبانی کرده و به سوالات وی پاسخ دهد.
  مربیان می توانند به صورت یک روز در میان یا هفتگی برنامه ورزشی و رژیمی را به متقاضی ارائه دهند و نکات لازم را گوشزد کنند. (بسته به هماهنگی متقاضی و مربی قابل تغییر است)
 2. مترجمانی که با اصطلاحات رشته های ورزشی آشنایی دارند، می توانند ویدیوهای موجود در سایت را به فارسی ترجمه کرده و فایل ترجمه را برای فروش در سایت و در پروفایل خود قرار دهند.

  توجه داشته باشید در صورت نداشتن فیلمی برای ترجمه، نسخه کم حجم آن از طرف سایت برای شما ارسال خواهد شد . همچنین درصورتیکه از نرم افزار های مربوطه و روش کار با آنها آگاهی ندارید می توایند از آموزشی که در لینک زیر قرار دارد استفاده کنید.
  در صورتیکه کاربر در مورد محصول شما (ترجمه) سوالی داشته باشد، از طریق سیستم تیکت سایت ، سوال را برای شما ارسال خواهد کرد. بنابراین شما موظف هستید در اسرع وقت پاسخگوی این تیکت باشید.
  قیمت گذاری:
  مبلغ مورد نظر برای فایل ای ترجمه شده، بوسیله مذاکره بین مالک و سایت ایران فیت کلاب در نظر گرفته می شود و سهم ایران فیت کلاب از فروش 20 درصد مبلغ فروش می باشد.
 3. دوستانی که فیلم ها و پکیج های ورزشی با کیفیت دارند که در سایت موجود نیست ، می توانند در سایت و در پروفایل خود برای فروش قرار دهند.

  در نظر داشته باشید می بایست ابتدا این فیلم ها برای ادمین سایت فرستاده شود و پس از بررسی محتوی و کیفیت در صورت مناسب بودن در سایت قرار خواهند گرفت.
  در صورتیکه کاربر در مورد محصول شما سوالی داشته باشد، از طریق سیستم تیکت سایت سوال را برای شما ارسال خواهد کرد، بنابراین شما موظف هستید در اسرع وقت پاسخگوی این تیکت باشید.

  قیمت گذاری:

  مبلغ مورد نظر برای این نوع فیلم ها بوسیله مذاکره بین مالک و ایران فیت کلاب در نظر گرفته می شود و سهم ایران فیت کلاب از فروش 20 درصد مبلغ فروش می باشد.
 4. درصورتیکه مایل به همکاری با ایران فیت کلاب نیستید، همچنان می توانید در سایت ثبت نام کرده و از طریق پنل کاربری خود در قسمت ارسال نوشته جدید ، باشگاه خود را همراه رشته های موجود در آن به رایگان تبلیغ کنید.


نکته: شروع همکاری و ثبت نام در ایران فیت کلاب به این منزله می باشد که قوانین و شرایط همکاری با ایران فیت کلاب را پذیرفته اید.
ممکن است در طی گذشت زمان این قوانین تغییری داشته باشند. بنابراین هر از گاهی برای مطلع شدن از تغییرات قوانین به این صفحه مراجعه کنید.


شماره واتزاپ و تلگرام برای ارتباط با ادمین 09369009159 می باشد که می توانید از این طریق مدارک و فایل های خود را برای بررسی ارسال کنید.

 

آماده ای؟ برای شروع ثبت نام کن.